THE پنکه مه پاش DIARIES

The پنکه مه پاش Diaries

The پنکه مه پاش Diaries

Blog Article

نحوه استفاده از دستگاه های مه پاش در سالن های مرغداری و طیور بدین صورت می باشد که در انتهای سالن فن های تخلیه جهت تهویه هوا در نظر گرفته شده می باشد در ابتدای سالن مه پاش تعبیه می شوند و نحوه انتخاب دستگاه های مه پاش برای سالن های مرغداری و طیور بدین صورت می باشد که به ازای هر ۵۰۰۰ مرغ یک دستگاه در ابتدای سالن نصب می شود.

با تجهیز کردن دستگاه به رطوبت سنج به طور اتومات در ساعت های تعریف شده دستگاه خاموش و با پایین آمدن رطوبت دستگاه روشن می گردد. بدین صورت رطوبت به صورت مستمر در سالن ها تامین می شود.

بهترین پنکه و کولر های ایستاده به لحاظ قدرت خنک کنندگی و آپشن‌های مختلف قدرت بیشتری نسبت به پنکه رومیزی دارند اما حمل و نقل دشوارتری را دارا هستند، البته در اکثر آن‌ها می‌توان از پایه کوتاه برای استفاده رومیزی نیز استفاده کرد.

در این بخش از سایت آوا و نوا قسمت هایی از انواع اعلامیه ترحیم را مشاهده نمایید.

ویدیوی سرگرمی و فان کودکان با ماجراهای جیسون ، آدمک سبز

مه و رطوبت ایجاد شده توسط دستگاه فوگر ، با ایجاد جریان اجباری هوا روی آن تبخیر می شود ، به نحوی که گرمای موجود در هوا را به اندازه گرمای نهان تبخیر خود می گیرد و بخار می شود در مقابل هوا را خنک می کند.

این پنکه با پره‌های پلاستیکی‌اش، صدای کمی ایجاد می‌کند. ارتفاع پنکه قابل‌تنظیم است تا برای موارد خاص هم استفاده شود.

میتوان گفت اصلی ترین و مهمترین اجزای سیستم مه پاش خانگی نازل‌های آن میباشد. نازل ها سایت منبع با کیفیت ها و جنس های متفاوتی تولید میگردد از اینرو دارای قیمت‌های متفاوتی در بازار میباشند.

نحوه نصب مه پاش در سالن های نساجی، پرورش زالو، زعفران، گلخانه، قارچ گانودرما، سالن های جوجه کشی، تخم مرغ و … نیز مانند یکی از سه روش بالا می باشد.

قابلیت تنظیم گردش افقی از طریق ریموت دستگاه ممکن است. حالت ریتم جهت دستیابی به وزش باد ملایم در نظر گرفته شده است که یکی از ویژگی‌های این محصول است. ریموت کنترل دستگاه امکانی بسیار مهم در این محصول است که باعث راحتی بیشتر کاربر می‌شود.

دلنوشته

عاشقانه غمگین

امکان پرداخت در محل در حال حاضر برای شهرهای شیراز ، تبریز و یزد فراهم می باشد.

سالن‌های کشت و پرورش قارچ، گلخانه، سردخانه، مرغداری، دامداری، انواع انکوباتور و آزمایشگاه و کارخانه‌های چای‌سازی و نساجی و انواع چاپخانه‌ها و هرجایی که نیاز به رطوبت دقیق و تنظیم شده داشته باشد، از مصرف‌کنندهٔ دستگاه‌های رطوبت ساز به حساب می‌آیند.

Report this page